W firmie Sklep Meblowy projektujemy, a także produkujemy meble oraz łóżka dla dzieci. Wiemy, jak dzieci potrafią być energiczne podczas zabaw, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble były bezpieczne dla waszych pociech. Krawędzie naszych łóżek dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu w przypadku urazów, zachodzi mniejsze prawdopodobieństwo poważniejszych skaleczeń. Nasze meble malujemy wyłącznie wodnymi lakierami lub też farbami, które są zgodne z normami Unii Europejskiej.

Meble: kanapa, sofa do salonu i materace

W komplecie z łóżkiem oferujemy możliwość zakupu dobranych pod rozmiar łóżka antyalergicznych materaców. Materace, w zależności od modelu, poza właściwościami antyalergicznymi mogą charakteryzować się dodatkowymi właściwościami, które pozytywnie wpływają na zdrowie i komfort snu dzieci. Same meble robimy z wysokiej jakości klejonki drewna sosnowego, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. W ofercie posiadamy wiele modeli i typów łóżek dla dzieci: łóżko pojedyncze, łóżko piętrowe, łóżko trzyosobowe, a także meble i inne wyposażenie do pokojów dziecięcych. Znajdziecie u nas klasyczne, proste modele łóżek, ale również unikalne, jak Tipi, Domek, a także ozdobione wyciętymi gwiazdami czy serduszkami. Do wielu modeli łóżek oferujemy możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów, takich jak: szuflada na pościel, zdejmowana boczna barierka.

Historia Sklep Meblowy

Kanapa, sofa do salonu
Kanapa, sofa do salonu

Jesteśmy częścią firmy “Sklep Meblowy” posiadającej ponad 30-letnie doświadczenie w obróbce drewna. Przygotowywane przez nas meble tworzymy z pasją do drewna, cenimy jego właściwości, kolorystykę, naturalność i plastyczność. W produkcji używamy wyselekcjonowanego przez nas drewna najwyższej jakości. Czuwamy nad całym procesem produkcji, począwszy od okorowania i cięcia drewna poprzez jego suszenie oraz przygotowanie klejonki, aż po przygotowanie gotowych mebli. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na naszą witrynę.